MSZA ZA OJCZYZNĘ W DNIU 3-go MAJA

Za nami piękny dzień 3 maja: Niedziela Dobrego Pasterza, Dzień Modlitw o Powołania, oczywiście Dzień Matki Bożej Królowej Polski i Święto Narodowe Konstytucji 3-go Maja. Przeżyliśmy spotkanie w ostrzeszowskiej Farze - Msza święta za Ojczyznę. W zupełnie wyjątkowych okolicznościach - z powodu epidemii - celebrowana nie przy Figurze Matki Bożej (jak prawie co roku) ale w świątyni - w bardzo zawężonym gronie... i do tego jeszcze z przerwami w dostawie energii - co spowodowało, że nie udała się do końca transmisja internetowa... (przepraszam za te niedogodności)
Pozdrawiam wszystkich uczestników tego spotkania - tej modlitwy. Dziękuję za nie Wam wszystkim i na pamiątkę przesyłam garść pięknych zdjęć wykonanych przez Grzegorza Kosmalę (dziękuję!)
Mam nadzieję, że za rok uda nam się ten piękny dzień świętować wspólnie zgodnie z tradycją przy Figurze Matki Bożej i przy wielkiej frekwencji tych wszystkich, którzy kochając Ojczyznę i zawierzają jej losy Bożej Opatrzności i Opiece Matki Bożej Królowej Polski.